Prowadzenie Firmowego Fanpage

Obecnie prowadzenie firmowego fanpage to obowiązek każdej firmy. Klienci są dziś bardzo wymagający i oczekują atrakcyjnych treści. Regularne publikowanie materiałów to podstawa działań w mediach społecznościowych, a nie każdy ma czas i wiedzę, żeby się tym zająć.  Brak czasu i odpowiedniej wiedzy to bardzo często przepis na katastrofę.

Zajmiemy się Twoim fanpage
analizując rynek i grupę Twoich potencjalnych odbiorców

Instagram ma bardzo konsumpcyjny charakter i często jest pierwszym miejscem, które odwiedzają klienci podczas zetknięcia z marką. Jest to bardzo dobre miejsce do promowania produktów i usług. Jeśli chcesz więcej sprzedawać i nie zostać w tyle, prowadzenie spójnego profilu na tym portalu jest obowiązkowe dla Ciebie i Twojej firmy. Wbrew pozorom jest to idealne forma promowania małych lokalnych firm i nie trzeba być korporacją, żeby wykorzystać jego potencjał!

Facebook jest idealnym miejscem do przekierowywania potencjalnych klientów na stronę twojej firmy. Odpowiednio prowadzone i promowane treści są w stanie w krótkim czasie trafić do tysięcy osób zainteresowanych materiałami które możesz im zaproponować.

Obsługa portali społecznościowych polega na zaplanowaniu i publikowaniu odpowiednich treści. Materiały te muszą być angażujące i dostosowane do odbiorcy

Należy wyznaczać spójną komunikację marki dzięki której zbudujesz relację z potencjalnymi klientami. Odbiorcy nie mają tylko przeglądać twoich treści, ale też podejmować działania

Nie masz jeszcze firmowego fanpage?

Nie martw się, założymy go dla ciebie i skonfigurujemy w taki sposób, aby zawierał wszystkie potrzebne elementy!

prowadzenie profilu już od 39 zł